150₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA!

Tunçmatik Digitech Eco 1500Va Line Int.ups Tsk3672

Kesintisiz Enerji
tuncmatik-9975-png

4.269,50₺ KDV Dahil

  • 2 Yıl Garanti
  • Ücretsiz Kargo

Diğer ürünleri görmek ister misiniz?

Garanti: 24
Giriş Voltajı: 162VAC - 265VAC
Çalışma Süresi: 10 dk
Arabirim: RJ45
Ürün Cinsi : Line Interactive
Güç Aralığı: 1500 VA
Akü Özellikleri: 2x12V 9Ah
Faz Sayısı: Yok

Tunçmatik Digitech Eco 1500 VA 3 PC+Inkjet 10 Dk Line - Interactive Genel Özellikler

Line-Interactive tasarım Line-Interactive çalışan UPS’ler kendilerine bağlı bilgisayarları ve elektronik cihazları doğrudan şebekeden gelen elektrikle besler. Şebekeden gelen voltaj düştüğünde ya da yükseldiğinde ise içinde bulunan trafo vasıtasıyla bağlı olduğu yüklere uygun voltajda elektrik sağlar. Elektrik kesildiğinde ise UPS’e bağlı olan yükleri aküsünden besler.

Alarm Susturma Fonksiyonu Line-interactive UPS’ler akü modunda iken aktif hale gelen sesli alarm, Digitech Eco'nun sahip olduğu akıllı düğme ile susturulabilir.
Güvenli CPU kontrolü Digitech Eco bütün işlevlerini doğru ve zamanında yapabilmek için yüksek hızlı CPU ile donatılmıştır. Yüksek hızlı CPU, UPS'in güvenli çalışması; aşırı yük, aşırı voltaj, düşük voltaj korumalarını yönetir. Böylece, Digitech Eco eşsiz bir güvenilirlik kazanır.
Aşırı yük, düşük-yüksek voltaj ve kısa devre koruması Digitech Eco’nin sahip olduğu birçok elektronik koruma özelliği sayesinde kullanım ömrünün uzaması sağlanmıştır. Örnek olarak; kazara Digitech Eco'nuzu aşırı yüklerseniz otomatik olarak yükü algılar ve herhangi bir hasar oluşmadan kendini kapatarak korumaya alır. Aynı şekilde, düşük ve yüksek gerilime karşı koruma da sağlar.
Otomatik voltaj regülasyonu fonksiyonu (AVR) Digitech Eco sahip olduğu geniş voltaj aralığında çalışan trafosu sayesinde bir voltaj regülatörü olarak da görev yapar. Eğer şebekeden gelen voltaj çok yüksekse veya düşükse, voltajı en uygun seviyeye getirerek bağlı olduğu yüklere en uygun voltajı sağlar.
Kapalı konumda şarj edebilme özelliği Aküleri şarj etmek için Digitech Eco’nun fişini prize takmanız yeterlidir.
Şebeke geldiğinde otomatik yeniden çalışma Elektrik kesintisinde, Digitech Eco aküsünü bitirerek kapanırsa, elektrik geri geldiğinde otomatik olarak tekrar çalışır ve akülerini şarj etmeye başlar.
Cold Start özelligi Digitech Eco şebeke elektriğinin olmadığı durumlarda da doğrudan akülerden çalıştırılabilme özelliğine sahiptir.
Simüle edilmiş sinüs çıkışı Digitech Eco bilgisayar ve elektronik cihazlara uygun simüle edilmiş sinüs üretir.
Şarj süresini %50 kısaltan hızlı şarjör Birçok UPS akülerini ancak 8-10 saatte şarj edebilirken, Digitech Eco akülerini yaklaşık 4 saatte doldurarak, elektrik kesintilerinin sık yaşandığı bölgelerde güvenli bir kullanım sağlar.
USB haberleşme portu ve yazılım (1000 VA) Digitech Eco’ya, yazılım CD'si ve USB kablosu yardımıyla USB portundan bilgisayarınız aracılığıyla bağlanabilir, güncel durumu hakkında bilgi edinebilir ve şebeke kesildiğinde nasıl davranacağını programlayabilirsiniz. Bu programa göre şebeke elektriği kesildiğinde Digitech Eco seçiminize göre sıralı bir şekilde önce bilgisayarınızı daha sonrada kendini kapatır.
RJ11/45 koruma portu Digitech Eco, Power Surge'lerine karşı data-modem hattınızı ve telefon hattınızı koruyan porta sahiptir.
Genel Özellikler
Kapasitesi 1500 VA / 900 W
Ekran Türü LED Panel
Alarm Akü Modu, Düşük Akü, Aşırı Yük, Hata
Giriş
Giriş voltajı 220 / 230 / 240 VAC
Giriş voltaj aralığı 162-265 VAC
Frekans 50 / 60 Hz ± %10
Çıkış
Çıkış voltajı 220 VAC
Çıkış voltaj aralığı ± %10
Frekans aralığı (Senkron modu) 50 / 60 Hz ± %4
Frekans aralığı (Akü modu) 50 ± 0.25 Hz - 60 ± 0.3 Hz
Transfer süresi 2 - 6 msn, 10 msn maks.
Dalga şekli Simüle edilmiş sinüs
Akü
Tip & adet 12V 9Ah x 2
Şarj süresi %90 kapasiteye kadar 4-6 saat
Şarj voltajı 27.0 VDC
Şarj akımı 1.0 A
Göstergeler & Alarm
LED Gösterge Şebekeden çalışma, Aküden çalışma, Hata durumu
Alarm Akü modu, Düşük akü, Aşırı yük, Hata
Çevresel
Çalışma sıcaklığı 0-40°C
Nem %20-90 bağıl nem (yoğuşmayan)
Gürültü seviyesi
Boyutlar & Ağırlık
D x G x Y (mm) 392 x 177 x 211
Net ağırlık (kg) 10.7

TUNÇMATİK DIGITECH ECO 1500VA LINE INT.UPS TSK3672 yorumları ve incelemeleri

Yorum Bulunamadı

Yorum Yazın

Benzer Ürünler