150₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA!

Asus Tuf Gaming A620-Pro Wifi Ddr5 6400Mhz Hdmi Dp M.2 Atx

Anakartlar
asus-5374-png

6.755,12₺ KDV Dahil

  • 2 Yıl Garanti
  • Ücretsiz Kargo

Diğer ürünleri görmek ister misiniz?

HDMI: Var
Kullanım Alanı: Oyun (Profesyonel)
Onboard VGA: Yok
İşlemci Tipi: Amd
Uyumlu Kasa Tipi: ATX
Soket Yapısı: AM5
Uyumlu Ram Tipi: DDR5 Ram
Garanti: 24
Depolama: M.2
USB: USB 2.0

TUF GAMING A620-PRO WIFI

ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI, en yeni AMD Ryzen 7000 serisi işlemcilerin en önemli unsurlarını oyunlara yönelik özellikler ve kanıtlanmış dayanıklılıkla bir araya getiriyor. Askeri sınıf bileşenler, gelişmiş güç çözümü ve kapsamlı soğutma sistemiyle donatılan bu anakart, oyun maratonları için kararlı ve sağlam performans ile beklentilerin ötesine geçiyor. TUF GAMING anakartlar, diğerlerinin başarısız olabileceği koşullarla başa çıkabileceklerini garantilemek için zorlu testlerden geçiriliyor. Bu model estetik bakımdan, TUF GAMING serisini tanımlayan güvenilirliği ve kararlılığı yansıtmak için geçişli siyah ve geometrik tasarım öğelerini bir araya getiriyor.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

Çok Yönlü Enerji Verimliliği

Güç Tasarrufu işlevi, güç tüketimini optimize etmek ve enerji tasarrufunu artırmak için çeşitli ayarlar barındırıyor. CPU güç limitini etkinleştirebilir, Aura aydınlatmayı kapatabilir ve fan profilini güç tasarrufu moduna getirebilirsiniz. Ayrıca Microsoft Windows’un barındırdığı Güç Tasarrufu planını açabilirsiniz.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

UEFI BIOS

Ünlü ASUS UEFI BIOS, sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

Armoury Crate

ASUS’a özgü Armoury Crate yazılımı, desteklenen oyuncu ürünleri için kolay kontrolleri tek bir noktada topluyor. Kullanışlı tek bir arayüz, uyumlu tüm cihazlar için RGB aydınlatmayı özelleştirmenize ve tek tip bir aydınlatma için Aura Sync’e bağlamanıza izin veriyor. Ayrıca, büyüyen donanım ekosistemi hakkında bilgiler gösteriyor ve kontroller sunuyor. Kolay ürün kayıt sistemine sahip olan Armoury Crate, oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için haberler de paylaşıyor.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

DrMOS Güç Aşaması

12+2 güç aşamalarının her biri, tüm uyumlu AMD işlemciler için güç, verimlilik ve istikrarlı performans sunmak üzere yüksek ve alçak taraf MOSFET'leri ve sürücüleri tek bir pakette birleştirerek 50 amper işleyecek şekilde derecelendirilmiştir.

TUF GAMING B760-PLUS WIFI

PCB Tasarımı

Altı Katmanlı PCB Tasarımı

Çok katmanlı PCB katmanları, kritik bileşenleri optimum çalışma sıcaklıklarında tutmak için ısı yönetimini optimize eder.

Stack Cool 3+

2 ons bakır PCB tasarımı, optimum çalışma sıcaklıklarını korumak için ısıyı kritik bileşenlerden uzaklaştırabilir.

TUF GAMING B760-PLUS WIFI

8+4 Pimli ProCool Güç Bağlantıları

ASUS ProCool bağlantıları, PSU güç hatlarıyla temas sağlamak için geleneksel güç girişlerine kıyasla çok daha sıkı teknik özelliklere uyacak şekilde geliştirildi. Öz direnci düşüren bu özellik sayesinde sıcak noktaların oluşması ve bağlantı noktası hataları engelleniyor.

TUF GAMING B760-PLUS WIFI

Digi+ VRM

Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ VRM voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye her an akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

DRAM Hız Aşırtma Performansı

Kapsamlı bellek ayarı seçenekleri TUF GAMING anakartların önde gelen özellikleri arasında yer alır. TUF GAMING A620 anakartlar ile ister üstün hız kitleri olsun ister normalde kilitli olan giriş seviyesi kitler olsun DDR5 modüllerinizin tüm potansiyelini ortaya çıkarabilirsiniz.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

PCIe 4.0 Desteği

Çift M.2 yuvaları, PCIe 4.0'a kadar destekler ve ayrıca inanılmaz performans potansiyeli için NVMe SSD RAID desteği sağlar. Yüksek veri aktarım hızlarının keyfini çıkarmak için iki adede kadar PCIe 4.0 depolama aygıtıyla bir RAID yapılandırması oluşturun.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

Daha Serin Tasarım

Genişletilmiş VRM Soğutma Blokları

Soğutucuların geniş yüzey alanı, ısı dağılımını iyileştirmek için VRM'leri ve bobinleri kaplar.

M.2 Soğutma Bloğu

M.2 yuvası, tutarlı performans ve güvenilirlik sağlamak için M.2 SSD'yi optimum çalışma sıcaklıklarında tutan özel bir soğutucuya sahiptir.

TUF GAMING B760-PLUS WIFI

Kapsamlı Fan Kontrolleri

TUF GAMING A620 anakartlar, Armoury Crate’de bulunan Fan Xpert 4 aracı ile veya ödüllü ASUS UEFI BIOS üzerinden ayarlanabilen kapsamlı fan kontrolleri sunuyor.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

Bağlantı Seçenekleri

TUF GAMING A620 anakartlar, PCI Express, çift M.2 yuvası ve hızlı USB 3.2 Gen 2 bağlantısına sahip USB Type-A konektörleri ve uyumlu kasalar için arka ve ön USB 3.2 Gen 1 Type-C bağlantıları dahil olmak üzere bir dizi USB bağlantı noktası ile performans potansiyelinde yeni zirvelere ulaşıyor.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

Sisteminizi Güvenle Kurun

TUF GAMING; ASUS ve güvenilir PC bileşen markalarının çeşitli parçalar arasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliğidir. Bu parçalar arasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF GAMING Alliance daha güçlü bir şekilde büyümeye devam edecek.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

SafeSlot Core+ & SafeDIMM

SafeSlot Core+, kartın sıkı bir şekilde takılı kalmasını sağlamak için PCIe yuvasına eklenen güçlendirilmiş metal bir kılıftır. Bu arada, güçlü ASUS SafeDIMM kılıfları, belirli ASUS anakartlarındaki bellek modüllerini destekleyip koruyarak modüllerinizi hızlı, doğru ve güvenle yerleştirmenize olanak tanır.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

ESD Koruyucuları

ESD Koruyucuları, +/- 10 kV hava deşarjı ve +/- 6 kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır. Bu da +/- 6 kV ve +/- 4kKV şeklindeki ilgili endüstri standartlarını büyük oranda geçiyor. İkili hat paketi halinde gelen yüzeye monte TVS diyotları bilgisayarınızı voltaj yükselmesine karşı koruyor.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

TUF LANGuard

Askeri sınıf bir yenilik olan TUF LANGuard, sinyal eşleşme teknolojisi ve yüzeye monte edilen üst düzey kapasitörlerle çıkışı artırarak anakartı yıldırım ve statik elektrik gibi durumlara karşı korur.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

Paslanmaz Çelik Arka Giriş/Çıkış Paneli

Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden üç kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Bu koruyucu özellik sayesinde TUF GAMING anakartlar 72 saatlik tuz püskürtme testinden geçmeyi başarırken, diğer markalar ancak 24 saatlik testi geçebiliyor.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

BIOS FlashBack™

BIOS FlashBack™ en kolay ve en güvenli (UEFI) BIOS güncelleme yöntemidir. Sadece (UEFI) BIOS dosyasını FAT32 biçimindeki bir USB belleğe sürükleyin ve BIOS FlashBack™ USB bağlantı noktasına takarak düğmeye basın. Bellek veya işlemci olmadan bile güncelleme yapabilirsiniz.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

M.2 Q-Latch

Yenilikçi Q-Latch sayesinde M.2 SSD’yi takıp çıkarmak çok kolay. Hem de özel bir alete gerek duymadan. Basit bir kilit mekanizmasına sahip olan tasarım, vidalara ihtiyaç duymadan düzgün bir şekilde M.2 SSD’yi yerine sabitliyor.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

Çıkarılabilir Vidalar

Özel M.2 yuvası vidaları, M.2 soğutma bloğunu sökerken vidaların kasanın içine düşüp kaybolma riskini azaltıyor.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

Q-LED

Yerleşik Q-LED sorun giderme ışıkları, bilgisayar toplayan kullanıcılara işlemci, RAM, ekran kartı, depolama cihazları gibi önemli bileşenlerin kurulum sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı hakkında hızlıca bilgi veriyor.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

WiFi 6

WiFi 6 modülü 802.11ax standardıyla uyumludur ve teorik en yüksek bant genişliğini 1,2 Gbps'ye kadar yükseltir. Uzman kullanıcılar için belki daha da önemlisi, çok fazla rakip trafiğe sahip kalabalık ağlarda daha verimli çalışma için optimize edilmiştir. WiFi 6'nın ağ potansiyelini tam olarak deneyimlemek için anakartınızı ASUS WiFi 6 yönlendiricilerle eşleştirin.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

2.5 Gb Ethernet

Yerleşik 2.5 Gb Ethernet özelliği kablolu bağlantınızı güçlendirerek 2,5 kat bant genişliği artışı sağlıyor. Daha akıcı ve gecikmesiz oyun deneyimi, yüksek çözünürlüklü video yayını ve daha hızlı dosya aktarımlarının tadını çıkartmak için hali hazırda kullandığınız LAN kablosu ile bu gelişmiş ağ bağlantısından faydalabilirsiniz.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme

ASUS’a özgü bu güçlü ses aracı geniş bir derin öğrenme veri tabanından yararlanarak mikrofondaki* ve gelen sesteki arka plan gürültüsünü azaltırken konuşma sesini koruyor. Dikkat dağıtıcı klavye-fare sesleri ve diğer ortam gürültüleri ortadan kaldırılıyor. Böylece oyunlarda veya görüşmelerde hem sesiniz net bir şekilde duyuluyor hem de gelen sesleri tam olarak anlayabiliyorsunuz.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

Realtek 7.1 Çevresel Ses

TUF GAMING A620 anakartlar için Realtek ile yakın iş birliği içerisinde tasarlanan benzersiz ses kodeği, kristal netliğinde sesler sunan stereo hat çıkışı için benzersiz 97 dB sinyal gürültü oranı sağlar.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

Rakipleri Gölgede Bırakın

Düzgün ayarlanmış bir sistem buna uygun estetik bir görünüme sahip olmalı. TUF GAMING A620 serisi, sağlam görünümünü geliştirmek için kenar aydınlatmaya sahip. Ayrıca ASUS Aura, dahili LED’ler ve üçüncü taraf şeritler için ön ayarlar barındıran eksiksiz RGB kontrolleri sunar. Tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu donanım portföyüyle senkronize edilebilir.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

Adreslenebilir Gen 2 RGB Başlığı

Üç adet adreslenebilir Gen 2 RGB başlık, Gen 2 RGB cihazlarda 500'e kadar LED'i destekleyerek, Aura Sync'in tüm sisteminizde aydınlatma efektlerini otomatik olarak özelleştirmesini sağlar. Yeni başlıklar, mevcut Aura Sync ekipmanlarıyla geriye dönük uyum da sağlıyor.

TUF GAMING A620-PRO WIFI

ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI DDR5 6400MHZ HDMI DP M.2 ATX yorumları ve incelemeleri

Yorum Bulunamadı

Yorum Yazın

Benzer Ürünler